Úvodník – nový web

Někdy je horší, když se neděje vůbec nic, než když se děje něco špatně

V době, kdy jsme začali koketovat s myšlenkou nových webových stránek, svět byl prost zákeřných virů a pandemických pravidel. Hrálo se a žilo vše s hraním spojené – setkávání se s přáteli, hodiny strávené na cestách, mnohdy nepříliš radostná nedělní rána a další a další aspekty kořenící Vaše i naše životy. Nový web se měl nést v duchu posledního CD a měl jej v podstatě svým způsobem podpořit spolu s vysněným koncertem v Lucerně.
Jenže přišla ta divná doba, jež smetla Lucernu a prakticky vše, o čem píši výše. A s divnou dobou přišlo i období apatie. Nač dělat nové stránky? O čem tam proboha budeme psát, když koncerty leží někde v zadním tmavém pokoji v hlubokém kómatu a nikdo neví, kdy se vzbudí? Nač dělat nové písničky, jen pro „Ty Trubko“?
Jenže nic netrvá věčně, ani apatie ne. Pomyslnou adrenalinovou injekcí přímo do srdečního svalu se pro nás stal prosincový Live Stream. Znovu si brnknout na podiu, posedět v kompletní sestavě, užít si velkou porci legrace a před Vámi všemi, kteří jste tam s námi „byli“ se řádně „vykecat“ mělo na nás, jako kapelu veliký vliv.
Následkem toho jsme obnovili pravidelné seance na zkušebně a zároveň s tím byl započat plán její přestavby, respektive renovace a zušlechtění. Nebudu se v tomto „webovém úvodníku“ o akci rozepisovat, za pár dní zde budete mít k dispozici samostatný krátký report.
A najednou dostal i smysl nabídnout Vám webové stránky v novém kabátě jako další důkaz toho, že kapela žije, má svůj cíl a někam kráčí.
Odjakživa mě fascinoval moment, kdy číšník se sněhobílým dokonale vyžehleným ubrouskem přehozeným přes předloktí nalévá hostovi s kamennou tváří polévku ze šálku do talíře tak zvláštním způsobem a s takovou nonšalancí, jako by hostovi místo vývaru pokládal originál Mony Lisy. A i když víme, že tep virtuálního života bije hlavně na sociálních sítích, myslíme, že není na škodu mít vlastní slušivou vizitku jak pro stálé fanoušky, tak i pro ty, kteří nás teprve poznají.
A tak s pomyslným obrouskem přes předloktí Vám předkládáme náš nový web. A přejeme dobrou chuť. Tedy vlastně – ať se Vám líbí.

Mohlo by vás zajímat

Podzimní Tour 2023

Podzimní Tour 2023 je tady! Těšíme se na společný párty s klukama s Alžběta a věříme,že i Vám se tohle spojení bude líbit. Co vy

Benefiční koncert

Váš Komunál „Někteří z Vás si určitě povšimli že se mezi standardními víkendovými koncerty objevil jeden ve všední den. Koncert v Mladé Boleslavi je benefiční

A máme odstartováno

„Pánové, vy jste první kapela, která vylemtala soudek už den před koncertem“! (Pořadatel Lukáš – Solnický Společenský dům po ukončení čtvrteční generální zkoušky) Pokud se