Lucerna no. 4

„Hele, to tě řikám, estli si tu Lucernu neprosadíš, tak seš u mě mrtvej Komunál!“

Jo jo, pan Homolka to měl oproti nám podstatně jednodušší, přesto si fotbal u Heduš neprosadil. A my ten svůj vysněný „match“ také ne.
Na druhou stranu máme  proti výše zmiňované hlavě rodiny jednu podstatnou výhodu: mezitím co on už na věky věků bude na pomyslném celuloidovém pásku nerozhodně přešlapovat před branou dostihového závodiště a ve finále rodinnou rebelii vyřeší pěkně „po chlapsku“, my máme s naší Lucernou další šanci 2. října tohoto roku. Pevně věříme, že už to tentokrát vyjde. Má to jen dvě podmínky. První z nich je průběh pandemie a s tím spojená opatření. Ta ale doufáme budou v tu dobu už na takové úrovni, že bude možné koncert uskutečnit.

Ta druhá, která nám leží na srdci daleko víc, je Vaše dobrá vůle a ještě špetka trpělivosti, o kterou Vás tímto prosíme. O tom, že vše platí podle původních pravidel včetně lístků i se všemi avizovanými benefity asi nemá cenu psát, to je spíše info pouze pro jistotu.
Doufáme, že s námi ještě vydržíte počkat těch pár měsíců a tajně doufáme, že se uvidíme snad i o něco dříve. Nemáme na to sice pražádný vliv, ale máme  víru.

Na závěr bychom Vám chtěli poděkovat nejen za to, o co Vás prosíme o pár řádků výš, ale hlavně za to, co už jste pro nás tím, že jste vydrželi tak dlouho, udělali. Máte náš respekt.

Váš Komunál                                                                                                                                                                                                               

Mohlo by vás zajímat

A máme odstartováno

„Pánové, vy jste první kapela, která vylemtala soudek už den před koncertem“! (Pořadatel Lukáš – Solnický Společenský dům po ukončení čtvrteční generální zkoušky) Pokud se

Poslední víkend

Kamarádi milí Poslední „prázdný“ víkend pomalu končí a za pár dní se opět setkáme.  Jak jej strávili jednotliví členové našeho ansámblu Vám popíši v následujícím

Podzimní Tour 2023

Podzimní Tour 2023 je tady! Těšíme se na společný párty s klukama s Alžběta a věříme,že i Vám se tohle spojení bude líbit. Co vy